fbpx

Visų vaikų poreikiai yra panašūs – jausti išskirtinį dėmesį, patirti švelnumą ir meilę, juoktis ir išdykauti, lavinti protą ir kūną. Dauguma vaikų spontaniškai siekia tokios veiklos, kuri duotų peno vaizduotei, mąstymui, turtintų kalbą ir leistų pajusti, jog supantis pasaulis darosi vis labiau pažįstamas.

Įdomus, spalvingas ugdymo procesas, pritaikytas įvairiam ugdytinių amžiui, yra svarbus pamatas vaiko raidai ir jo tobulėjimui. Šiuo tikslu siūlome individualių metodinių, logopedinių priemonių gamybą, skirtą įvairaus amžiaus vaikams. Dirbdami kartu su ugdymo specialistais, galime pasiūlyti individualius, pritaikytus jūsų ugdytinių poreikiams, edukacinius, metodinius žaidimus ir jų gamybą.

Jums reikia turėti tik idėją, kurioje srityje norite atsinaujinti, o mes pasiūlysime geriausią variantą, kad vaikai gautų įdomų, spalvingą užsiėmimą. Turite seną metodinę priemonę, reikia šiuolaikiškai, spalvotai ją pateikti? Mes tai galime padaryti! Iš senų knygų karpote paveiksliukus ir juos laminuojate? Mes pagaminsime spalvotas ilgaamžes korteles.

Siūlome:

  •  Garsų S-Š, R-L, Z-Ž ir kitų diferencijavimo kortelių, stalo žaidimų gamybą;
  • Foneminio suvokimo lavinimui, žodyno turtinimui skirtos priemonės;
  • Geometrinių figūrų pažinimui ir skyrimui;
  • Sąvokų įtvirtinimui 4-6 metų vaikams;
  • Laminuotos kortelės „Atmintis“ „Prielinksniai“ ir pan;
  • Įvairių temų žaidimai, pvz.: laukiniai-naminiai gyvūnai – pažinimo kompetencijai lavinti 2 – 4 m. amžiaus vaikams;
  • Kalbos gramatinės sandaros lentelės, iškabos ant sienos;
  • Pradinio ugdymo matematinės dėlionės.

Visas metodines priemones gaminame pagal individualius užsakymus, todėl mums nėra problemų pakeisti formas, spalvas ar piešinukus ir taip adaptuoti prie jūsų poreikių.

Vaikystė – laikas, kai vaizdinėmis priemonėmis galima veiksmingiausiai padėti vaiko raidai ir pašalinti problemas. Pedagogai turėtų  stengtis naudoti ne tik  šiuolaikines, spalvingas ir įdomias priemones, bet ir pažinti kiekvieną vaiką, jo patirtį, gebėjimus ir skatinti jo asmenybės augimą.

 

KONTAKTAI

Konsultacija ir patarimas nieko nekainuoja. Susisiekite ir mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.