fbpx

Gyvenimas yra įvairus ir spalvingas, todėl norime pasiūlyti daugiau ryškių spalvų vaikų žaidimų aikštelėms, mokyklų kiemams, miestų parkams ar saugumui didinti mūsų keliuose. Pristatome iš anksto paruoštą termoplastiką, kuris mūsų gyvenimą padaro saugesnį ir linksmesnį. Ši medžiaga daug kartų atsparesnė už paprastus dažus, todėl galite išlikti ramūs, kad kasmet nereikės atnaujinti nublukusių linijų ar ženklų. Ši danga 5-7 kartus atsparesnė nei vis dar plačiai naudojami purškiami dažai kelių ženklinimui.

MB “Juodas liūtas” įrengia horizontalų žymėjimą iš termoplastiko medžiagos su antipraslydimine danga. Šie ženklai ypač veiksmingi keliuose, ant kelio asfalto įrengti įspėjamieji, informaciniai ryškūs kelio ženklai ir linijos patenka tiesiai į vairuotojo matymo liniją, todėl padidina vairuotojo budrumą ir koncentraciją ir ypač padeda apsaugoti labiausiai pažeidžiamus eismo dalyvius bei vaikus.

Ilgaamžiai termoplastiko ženklai ne tik didina saugumą kelyje, jų pritaikymo sritis labai plati, todėl galite būti išties nustebę, išvydę spalvotus labirintus vaikų žaidimų aikštelėje, skaičių gyvatėlę mokyklos kieme arba logotipą įmonės teritorije. Tai padės lengvai susiorentuoti aplinkoje ir tiksliai pasiekti galutinį tašką. Taip pat yra daugybė kitų pritaikymo variantų. Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų spalvų ir formų.

 

KELIŲ ŽENKLINIMAS

Linijos, rodyklės, įspėjamieji ženklai, raidės, skaičiai – prilydomi ženklai, kad eismas būtų sklandus ir aiškus. Termoplastiko ženklai didina saugumą ir palengvina vairavimą visiems eismo dalyviams. Ant asfalto įrengti ženklai, kurių neįmanoma nepastebėti. Ženkluose esantys šviesą atspindintys stiklo karoliukai padaro mus matomus visomis eismo ir oro sąlygomis.

SIMBOLIAI IR LOGOTIPAI

Nuo specialių simbolių iki logotipų: iš anksto paruošti termoplastiko ženklai yra įvairių formų ir spalvų, be to, jie puikiai matomi ir patraukia dėmesį vairuojant. Gaminame ir įrengiame individualius ženklus miesto aikštėse, įmonių privačiose teritorijose.

ŽAIDIMAI AIKŠTELĖMS

Pasitelkę kūrybiškumą ir truputį spalvų, mes matome šypsenas vaikų veiduose, todėl tikime, kad einame teisingu keliu! Sukurkite įdomesnę mokymosi aplinką savo vaikams, nes žaidimas – tai patraukliausia ugdymosi forma darželiuose ir mokyklose. Nuo skaičių gyvatėlės mažiems vaikams iki smiginio, šuolio į tolį ar kitų žaidimų ant asfalto įvairaus amžiaus vaikams ir ne tik.

 

KONTAKTAI

Konsultacija ir patarimas nieko nekainuoja. Susisiekite ir mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.