fbpx

Šėlti ir žaisti – vaikams natūrali būsena. Žaidimai ant asfalto – spalvoti žaidimai lauke ant asfaltuotos ar betoninės dangos, svajonė virtusi realybe, kuri skatina ir stimuliuoja vaikų kūrybinę pusę. Nebūtina ieškoti ypatingų judėjimo formų, versti vaikus eiti į varginančias fizinio lavinimo pamokas, tam siūlome ilgaamžius žaidimus iš prilydomo plastiko, tinkančius įvairaus amžiaus vaikams – nuo darželinukų iki paauglių.

Mūsų partnerių patirtis ir bandymai virto medžiaga, kuri atspari trinčiai, yra ilgaamžė ir spalvota. Specialios paskirties plastiko detalės, surenkamos kaip puzzle žaidimas, ir įkaitinamos iki 200-220° C temperatūros, termoplastikas susiklijuoja su kelio danga. Vaikai pramogauti ant naujų žaidimų gali iš karto po to, kai medžiaga atvės, paprastai tai užtrunka 10-20 minučių (priklausomai nuo oro temperatūros). Įrengti žaidimai būna 3 mm storio ir turi slydimą mažinančių priedų, kad būtų saugu bėgioti, šokinėti ir žaisti. Šie žaidimai atsparūs trinčiai, atšiaurioms oro sąlygoms, todėl šiems žaidimas suteikiame 3 metų garantiją. Ši medžiaga tokia pat, kurią galime sutikti mūsų keliuose. Ji išlaikė atsparumo bandymus net esant intensyvioms eismo sąlygoms, o tarnavimo laikas net iki 8 kartų didesnis nei tai būtų nudažyta paprastais dažais.

Pasitelkę kūrybiškumą ir truputį spalvų, mes matome šypsenas vaikų veiduose, todėl tikime, kad einame teisingu keliu!  Sukurkite įdomesnę mokymosi aplinką savo vaikams, nes žaidimas – tai patraukliausia ugdymosi forma darželiuose ir mokyklose. Mūsų spalvotiems žaidimams naudojama draugiška aplinkai medžiaga, tausojanti mūsų aplinką. Pati plastiko medžiaga ir žaidimai, kurie pagaminti iš jos, yra ilgalaikiai, be toksiškų junginių, tirpiklių ar kenksmingų priedų.

Iš anksto suformuota prilydoma termo danga – gaminys pasižymintis ilgaamžiškumu, unikaliomis formomis ir turintis plačią spalvinę gamą. Prilydomi žaidimai skirti ne tik švietimo įstaigoms ar žaidimams. Tai nematytas produktas Lietuvoje, kurio pritaikymo galimybės labai plačios: nuo įmonės logotipo ar jos prekinio ženklo atvaizdavimo iki turizmui skirtų informacinių ženklų pateikimo ant kelio. Puiki priemonė dviračių takams, miesto parkų takeliams, pramogų parkams, vaikų žaidimų aikštelėms ar didelių įmonių transporto judėjimo schemoms ant asfalto.

Mokymo įstaigoms ir miestų savivaldybėms šie ilgaamžiai žaidimai  yra geriausias būdas turėti mokomuosius žaidimus, kurie praplečia vaizduotę, kūrybiškumą ir skatina vaikus aktyviai praleisti laiką. Mokant vaikus gyventi fiziškai aktyviai, labai svarbi ir ugdymo įstaigų įtaka. Jei darželis ar mokykla orientuojasi į visapusišką vaikų fizinį lavinimą, sudaro tam sąlygas ir nuolatos įvairiais būdais skatina fizinį aktyvumą, ateityje šie žmonės bus fiziškai aktyvūs.

Spalvinga vaikų žaidimų aikštelių danga gali būti įrengta įvairiomis temomis: matematiniai žaidimai, loginiai žaidimai, judėjimo-šokių žaidimai ir t.t.  Pasitelkite alternatyvią mokymo metodiką! Vaikų žaidimų aikštelės gali būti įrengtos mokyklos kieme, stadione, kur poilsiaudami vaikai nuobodžiauja, konfliktuoja ar net smurtauja. Mūsų gaminiai skirti fiziniam aktyvumui plėtoti ir įtampai sumažinti.

Parašykite mums ir mes atsiųsime platų žaidimų katalogą, o jei pageidaujate išskirtinio dizaino užrašo žaidimui, prekės ženklui ar įmonės logotipui, mes pasiruošę Jums padėti.

Būkite kūrybingi! Įsivaizduojate, mes keičiame realybę!

„Žaidimas nėra tuščias laiko švaistymas ar prabanga. Žaidimas – būtinybė.“

Žaidimai ant asfalto – puikus ilgaamžis sprendimas, suteikiantis daugiau spalvų gyvenime!

KONTAKTAI

Konsultacija ir patarimas nieko nekainuoja. Susisiekite ir mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.