fbpx

Iš toli matomas tentas

Tentai – reklama, kuri puikiai pastebima. Idealiai tinkanti informuoti : pristatyti savo įmonę, prekes, teikiamas paslaugas ir pan. Gaminame įvairaus dydžio tentus, skirtus lauko ar vidaus reklamai. Esant poreikiui, ją galime pakabinti ant pastato sienos ar reklaminių stendų.

Mūsų maksimalus nesujungto iš dalių tento spaudos plotis – 3,2 metro. Tačiau gaminame neribotų matmenų reklaminius plakatus, jų šonus apkerpame, apviriname, sukalame žiedus tento pakabinimui, jei yra poreikis, galimi nestandartiniai tento kraštų sustiprinimo darbai: trosas, papildomas tento sluoksnis ir pan.

• Tinka naudoti lauke ir viduje;
• Tentai pasižymi patvarumu, atsparumu oro sąlygoms ir ultravioletiniams spinduliams;
• Didelių matmenų tentą viriname dalimis, o tai leidžia išgauti neriboto dydžio vientisą reklamą;
• Priklausomai nuo užimtumo, per 1 d.d. galime atspausdinti iki 500 kv.m tento(-tų);
• Galime pagaminti įvairių formų ir dydžių tentus;
• Gaminame ir konstrukcijas tentų pakabinimui: ant fasado arba lauke ant žemės.

Reklaminių tentų gamybai, priklausomai nuo eksploatavimo vietos, laiko ir paskirties, naudojame skirtingo storio ir suaudimo PVC tentus. Dažniausiai naudojamas laminuotas, tvirto suaudimo 440 g tentas, tinkamas lauko sąlygoms.

Turime puikią komandą, kuri ne tik atspaus neriboto dydžio tentą, jo kraštus užlituos ir sužieduos, tačiau ir sumontuos ar pagamins karkasą (rėmą) tento pakabinimui ant pastato sienos ar kitos vietos. Prekiaujame tento pakabinimui skirta įtempimo guma.

 

Standartinis tentas

Premium Frontlit 440g tentas. Laminuotas, tvirto suaudimo, premium kokybės tentas, lygiu pusiau matiniu paviršiumi. Atsparus temperatūros pokyčiams ir UV. Plačiai naudojamas, todėl gausite puikų kokybės ir kainos santykį.

Tinklas – PVC „Mesh“

Tentas idealiai tinkantis naudoti lauko sąlygomis, nedidelės akutės leidžia praeiti vėjui ir šviesai. Tinklas sudarytas iš skylučių, o tai suteikia papildomo tvirtumo vietose, kur standartinį tentą galėtų sugadinti smarkus vėjas, paversdamas jį tarsi bure. Tinka montuoti ant statybinių surenkamų tvorų, pastolių ir kitose vietose, kur vyrauja stipresni vėjai.

Interjerinis – lietas tentas

Laminuotas, tvirto suaudimo, premium kokybės tentas lygiu pusiau matiniu paviršiumi. Dažniausiai naudojamas viduje, fotosienelėms, fotografavimui ar filmavimui kaip žalias fonas, interjerinis tentas be spaudos gali būti kabinamas ant sienos ir tarnauti kaip balta siena fotoprojektoriui: žiūrėti filmus, žaisti žaidimus dideliame ekrane.

BlockOut – dvipusis neperšviečiamas tentas

Blockout tentas – aukščiausios klasės reklaminė medžiaga, puikiai tinkanti naudoti gaminant dvipusius tentus. Šis tentas nepersišviečia dėl viduje esančios šviesai nepralaidžios medžiagos, atsparus drėgmei ir UV spinduliams, tinkamas naudoti lauko sąlygomis. Blockout – tai lietas tentas su itin lygiu matiniu paviršiumi, kurio kraštai nesiriečia.

Backlit – šviesą skaidantis tentas

Skirtas naudoti viduje ir lauke ant sistemų, kurios gale turi pašvietimą. Gali būti naudojamas išorėje arba viduje. Tentas turi lygų paviršių.

Priekabų – fūriniai tentai

Gaminame įvairių storių 640 g ir 900 g tentus su spauda ir be spaudos priekaboms, sunkvežimiams. Puiki apsauga jūsų daiktams nuo vėjo, lietaus, saulės ar sniego. Šie tentai atsparūs atmosferos poveikiui. Galime pasiūlyti ir dar patvaresnių ir storesnių tentų “Panama” medžiagos.

Galimi įvairūs tento užbaigimo būdai, nuo paprasčiausio tento kraštų apipjovimo iki karšto virinimo, įmaučių, pastiprinimų gamybos. Tvirtinimo žiedus tento pakabinimui dažniausiai sukalame kas 30cm, tačiau galimi ir kiti Jūsų pageidaujami tarpai tarp tvirtinimo žiedų.

REKLAMINIŲ TENTŲ KAINA

Pasirinkite dominančią tento rūšį ir įveskite dydžius. Tentų kaina pasirodys iškart apačioje. Jei planuojate gamintis keletą reklaminių plakatų, įveskite bendrą kvadratūrą. Jei dydis 300 x 80 cm, tai įvesti reikėtų 3 x 0.8 metro. Pagaminimas ir pristatymas per 1-2 d.d. Siuntimo kaina visoje Lietuvoje nuo 5 € + PVM. Kaune tentus galite atsiimti nemokamai. Dideliems kiekiams kainos derinamos individualiai. Puslapio apačioje užpildykite kontaktų skiltį ir pridėkite maketą spaudai. Jeigu neturite maketo, mes jį sukursime!

NERIBOTAS SPAUDOS DYDIS

Spausdiname ir klijuojame lipdukus ant įvairių paviršių Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Lipnių plėvelių rūšių spektras yra labai platus rinkoje, todėl gana svarbu ne tik pasiūlyti pigų gaminį, bet ir išsiaiškinti, kur lipdukas ar gaminys bus naudojamas, kokios oro sąlygos jį veiks, kokie papildomi kliento norai ir pan. Mūsų lipnių plėvelių asortimentą sudaro dešimtys įvairiausių spaudai skirtų lipdukų ir laminatų: blizgūs, matiniai, su nuimamais klijais (removable), skaidrūs, monomeriniai (ekonominės klasės), polimeriniai automobiliniai lipdukai ir daugelis kitų.

Teikiame lipdukų užklijavimo, skaitmeninio CNC pjovimo, laminavimo paslaugas ant įvairių paviršių:

 • PVC putų plokštės. Įvairių storių nuo 1 iki 19 mm, pasižyminčios tvirtumu, lengvu apdirbimu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms. Lipdukai, užklijuoti ant šių plokščių, plačiai naudojami reklaminių iškabų, stendų, informacinių lentelių gamyboje ir pan;
 • Aliuminio kompozito plokštės sudarytos iš dviejų sluoksnių: aliuminio folijos ir plastiko. Dėl viduje esančio plastiko sluoksnio plokštė yra lengva, o dengiantis aliuminio sluoksnis ją padaro tvirtą bei neleidžia plastikui plėstis (trauktis) nuo temperatūrų svyravimų. Tinkama didelių reklaminių skydų su lipduku gamybai, o taip pat informacinių, nukreipiamųjų, draudžiamųjų lentelių gamybai;
 • Gofrokartono reklaminių stovų, displėjų, dekoracijų, produktų pakuočių, dėžių gamyba iš gofro kartono;
 • Gofroplastiko įvairių, lengvų, bet standžių plakatų, planšetų, reklaminių vartelių uždengimų gamyba;
 • Lipdukų klijavimas ant Jūsų atvežtų baldinių plokščių LMDP;
 • Organinio stiklo stovelių, darbo laikrodžių gamyba su spauda, įvairūs ženklai ir informacijos lentos, įmonių iškabos ir t.t.

Baltas matinis (blizgus) lipdukas

Lipdukai iš PVC lipnios plėvelės. Galite rinktis matinį arba blizgų paviršių. Taip pat siūlome šiuos lipdukus ir su pilkais klijais, jie pagerina nepermatomumą, t.y jei klijuojate šviesų lipduką ant tamsaus pagrindo ir nenorite, kad fonas persišviestų. Plėvelė yra atspari įvairioms oro sąlygoms. Lipdukai puikiai tinka klijuoti ant įvairių paviršių.

Skaidrus matinis (blizgus) lipdukas

Lipdukas su skaidriu permatomu fonu. Galite rinktis matinį arba blizgų paviršių. Šie lipdukai gali būti naudojami etiketėms, klijuojami ant dėžučių ar siuntų. Tai gali būti puikus būdas didinti jūsų prekinio ženklo žinomumą.

Spauda ant perforuotos plėvelės

Lipdukas skirtas langų, stiklų, transporto dekoravimui. Perforuotas lipdukas gerai praleidžia šviesą, o taip pat yra atsparus lietui, sniegui, UV spinduliams. Pagrindinis šios plėvelės ypatumas yra tas, kad ją užklijavus, atspausdintas vaizdas matosi tik iš vienos pusės, o iš kitos – tiesiog permatomas.

Spauda ant šerkšno plevelės

Matinis šerkšno lipdukas skirtas langų, pertvarų klijavimui. Su šia plėvele galėsite atskirti erdves ir joms suteikti daugiau privatumo. Lipdukas skirtas vidaus darbams ir klijuojamas šlapiu būdu.

Šviesą skaidantis lipdukas arba plastikas

Tai speciali šviesai pralaidi medžiaga, kuri dažniausiai naudojama šviesdėžių, lipdukų, reklaminių stendų, šviečiančių rėmelių spaudai. Backlit lipdukas arba plastikas tobulai išskaido šviesą, tolygiai ją paskirsto, todėl galite būti ramūs, kad visas reklamos plotas bus gerai apšviestas ir puikiai matomas. Ši medžiaga padengta specialiu sluoksniu, kuris užtikrina spaudos spalvų ryškumą ir kontrastingumą.

Šviesą atspindintis lipdukas

Spausdiname lipdukus ant šviesą atspindinčios lipnios plėvelės, kurią vėliau galime užklijuoti ant įvairių formų lentelių. Puikiai tinka draudžiamųjų, priešgaisrinių, kelio ženklų gamybai, kai reikia puikaus, šviesą atspindinčio matomumo nakties metu.

Sienų grafikos lipdukas (fotolipdukas)

Fototapetiniai lipdukai spausdinami ant lipnios plėvelės, kuri turi padidintą sukibimą su vertikaliais paviršiais ir klijuojama tiesiai ant sienos. Geros kokybės ir ryškių spalvų lipdukas su Jūsų norima nuotrauka ant sienos pagyvins bet kokią sieną.

Perkeliama plėvelė ploteriuotiems lipdukams

Visus ploteriuotus lipdukus, jums pageidaujant, paruošiame su perkeliama plėvele, kuri skirta lipduką, turintį skirtingų grafinių elementų, lengvai nuimti nuo pagrindo ir perkelti ant paruošto klijavimui paviršiaus pvz. stiklo, sienos, automobilio ir pan.

DAUGKARTINIS LENGVAS IR MOBILUS IŠTRAUKIAMAS ROLL UP

Roll UP stendai – ištraukiami yra labai kompaktiški, patrauklaus dizaino, lengvai transportuojami bei itin greitai pastatomi. Užtenka vos keletos minučių, kad stendas būtų išpakuotas ir paruoštas naudojimui. Šio tipo mobilūs stendai yra populiariausi rinkoje. Šių ištraukiamų stendų plakatas – tentas yra išvyniojamas (ištraukiamas) iš stovo, todėl nesibraižo ir nesilanksto. Idealiai tinka naudoti parodose, pristatymuose, seminaruose, konferencijose, reklamuojant įmonę ar prekinį ženklą.

Jūs galite rinktis:

 • Įsigyti tik Roll Up stendo konstrukciją arba stendą kartu su jau sumontuotu plakatu arba tik spauda (jei jau turite stendą);
 • Skirtingų dydžių stendus pagal pageidaujamą biudžetą;
 • Plakato medžiagą premium arba ekonominį variantą.

Atliekame maketavimo paslaugas, todėl pilną paslaugą gausite iš vienų rankų.

Roll Up greitai surenkamų stendų gamyba

Premium variantas:

 • Baltas polipropileno spaudos pagrindas – plėvelė;
 • Lygus, pusiau matinis paviršius;
 • Pilka nugarinė pusė nepraleidžia šviesos;
 • Atsparumas drėgmei;
 • Nesiriečiantys kraštai.

 

Economy variantas:

 • Baltas universalus laminuotas tentas;
 • Pagrindas mažais nelygumais, pusiau matiniu paviršiumi;
 • Gera kaina;
 • Atsparumas drėgmei;
 • Labai šviesiems maketams galimas peršviečiamumas.

Kainos nurodytos su PVM. Siuntimo kaina 6 € su PVM (išskyrus Kuršių neriją). Kaune galite atsiimti nemokamai.

UV  spauda – vienpusė ar dvipusė spauda UV šviesoje užsitvirtinančiais dažais, pasižyminti atsparumu aplinkos poveikiams, didesniu atsparumu subraižymams, ryškesnėmis spalvomis  bei ilgaamžiškumu. Su UV spaudos technologija galime įgyvendinti plataus profilio užsakymus. Spausdiname ant medienos, stiklo, plastiko, akrilo, odos, lipdukų, dirbtinio akmens ir kitų paviršių.

Mūsų naudojamas UV rašalas pasižymi geromis džiūvimo savybėmis, yra atsparus trinčiai, nemažai daliai cheminių priemonių.
Mūsų atspausdintas ženklas bus ryškus, aiškus bei patvarus. Spausdinamas objekto paviršius gali būti metalinis, plastikinis, stiklinis, medinis.

Pažangių technologijų dėka galime personalizuoti įvairius elektroninius prietaisus, tokius kaip: planšetiniai kompiuteriai, mobilieji telefonai ar nešiojamieji kompiuteriai. Tiesiogiai spaudžiame ant golfo kamuoliukų.

Keletas faktų apie mūsų galimybes: keturių spalvų (CMYK) UV spaudos mašina, medžiagos storis iki 9 cm, o spausdinamos medžiagos plotis iki 260 cm. Spausdiname tiek ant kietų, tiek ant ruloninių medžiagų.

Įvairaus dydžio kartoniniai stoveliai pravers produkto išstatymui prekybos vietoje, reklaminių akcijų ar nuolaidų metu – jie iš tolo atkreips pirkėjų dėmesį.

POS (The point of sale) stendai – tai specializuota pardavimo skatinimo forma, naudojama parduotuvėse patogiam Jūsų parduodamų prekių išdėliojimui. Kartoninių pardavimo stovelių paskirtis – atkreipti pirkėjų dėmesį į tam tikrus produktus, tai gali būti specialūs pasiūlymai ar nauji produktai, šie stendai taip pat gali būti naudojami specialių renginių, pavyzdžiui, sezoninio išpardavimo, reklamai, prezentacijoms ir pan. POS stendai gali turėti lentynas, prekių pakabinimo laikiklius būti su tikromis prekėmis arba jų pakuočių imitacijomis.

Potencialių pirkėjų sudominimas šiandieninėje rinkoje darosi vis sudėtingesnis, todėl patrauklaus dizaino POS stovelio pastatymas gerai matomoje vietoje yra puikus būdas padidinti pardavimus.

 • Projektuojame įvairių dydžių ir formų reklaminius stovelius
 • Gaminame produktų pakuotes, stovelius ir dėžes jų išstatymui lentynose

Yra keletas būdų, kaip padidinti pardavimus – ir vienas iš jų – tai vizualiai patrauklaus dizaino, formų stovelis ir pakuotė. BlackLion gali pasiūlyti abu variantus, nedidelių kiekių pakuočių ir pardavimo stendų gamybą net nuo vieno vieneto.

Pardavimo stendų gamyba – tai prekių pateikimui skirti kartoniniai stoveliai, kurie prekę padarys žymiai geriau pastebimą negu standartinėje lentynoje. Patrauklus prekės pateikimas ir graži pakuotė – vienas pagrindinių būdų į jūsų finansinę sėkmę!

 

 

                  

KONTAKTAI

Konsultacija ir patarimas nieko nekainuoja. Susisiekite ir mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.